Service

Představujeme nový odolný tablet VariPad W1...


30/01/2015
 
 
 
   
 
 
 
 
Představujeme nový VariPad W1 s Win 8.1
 
 
  Nový pokladní tablet pomůže nastartovat Vaše podnikání a přinese Vám řadu výhod, které jinde nenajdete.  
 
IMG
 
  VariPad byl vytvořen jako tajná zbraň proti Vaší konkurenci. Všestrannost a univerzální použití je jeho největší předností, kterou ocení profesionálové v oblasti retailu, pohostinství nebo logistiky.

Je ideálním doplňkem k all-in-one terminálům VariPOS a ToriPOS, díky spojení s VariPadem W1 bude Vaše práce jednodušší než dosud.

Podpora dalších periférií, vysoký výkon CPU, promyšlený design, lehkost a současně vynikající odolnost, ho předurčují k použití i v průmyslovém prostředí a k nasazení náročnějších aplikací, kterým v jiných tabtetech dochází dech. Tablet používá OS Windows 8.1.
 
  
 
 
 
IMG
 
Více služeb - velký krok vpřed 
 
Zabudovaná čtečka čárových kódů 1D (UPC) a 2D (QR) umožňuje rychlou manipulaci se skladovými zásobami resp. rychlé ověření ceny, aniž byste se museli vzdalovat od zboží nebo Vašeho zákazníka.

VariPad může být použit jako zákaznický displej a když ho potřebujete, stačí ho jednoduše vzít z jeho nabíjecího stojánku a mít z něj mobilního číšníka. Neuvěřitelná výdrž baterie až 11 hodin Vám dovolí provoz během celé běžné pracovní doby. Doba nabíjení je cca 3 hodiny. 
 
 
IMG
 
Prostě kompletní hardwarové řešení
 
VariPad W1 není jen robustní mobilní číšník, může být i praktickým doplňkem Vašeho stávajícího POS terminálu.

Maximalizujte výkon nového VariPadu a během pouhé jedné minuty získáte zákaznický displej k Vaší stávající pokladně VariPOS nebo ToriPOS, vzhledem k velké variabilitě je spojení obou přístrojů velmi efektivní.

 
 
IMG
 
Ergonomický design pro Vaše pohodlí
 
Ergonomický design VariPadu W1 přináší jednoduchost používání a komfort při nošení v ruce, obsluha se tak může plně věnovat své práci. Pevný a nastavitelný řemínek se přizpůsobí nošení jak v pravé tak levé ruce, stejně tak jako natočení tabletu na výšku nebo na šířku. Tablet má navíc na bočních stranách praktické prvky pro snadné uchopení.
 
 
 
 
  Bohaté příslušenství  
 
 
  Odolný rámeček, rychlý procesor - výkonné řešení  
 
IMG
 
IMG
 
  Každodenní provoz často vyžaduje různé úkoly, ke kterým potřebujete některé periférie. VariPad těmto požadavkům vychází vstříc a nabízí toto příslušenství:

 • Čtečka magnetických karet (3 st.)
 • Čtečka čipových karet
 • Čtečka čárových kódů 1D/2D
 • 5MP kamera
 • WiFi, Bluetooth a NFC
 
S takovým vybavením můžeme VariPad zařadit mezi tzv. hybridní tablety, které dokáží kombinovat přednosti mobilního číšníka a moderní pokladny s dotykovým ovládáním. 

 
 
 
 
  Design vytvořený pro náročné provozy dává široké možnosti využití. Jedinečný WXGA voděodolný displej s certifikací IP54 na přední straně a provedené zkoušky, kdy přístroj vydrží i pád z výšky 1,2m - to jsou důvody, proč tento přístroj najde uplatnění v restauracích, ve skladech, ve velkých obchodech nebo v provozech průmyslové výroby.

 • CPU Intel® BRuggeday Trail-T Z3745, čtyřjádrový
 • Odolný a současně lehký (0.66kg) pro snadné nošení
 • Velká výdrž baterie - až 11 hodin
 • Ochranný rámeček pro případné nárazy nebo pády
 • Vícedotyková kapacitní technologie, displej s certifikací IP54, odolný proti prachu a vodě.
   
 
 
 
 
 
 
  Rychlý pohled na některé klíčové funkce  
 
IMG
 
 
 
Kontaktujte nás a objevte přednosti nového VariPadu W1 ještě dnes!
 
 
obchod@poindus.cz
 
 
© VEKOBS s.r.o. - 2015 - Veškerá práva vyhrazena.