Novinky ze světa Poindus

Poindus - novinky

Buďte v obraze a nechte si zasílat novinky o produktech

Zvýhodněná cena instalace Windows 10 ke každému zařízení VariPOS / VariPPC

Windows 10 IoT Enterprise LTSC

Poindus je autorizovaným partnerem společnosti Microsoft a díky tomu můžeme instalovat do našich pokladen a terminálů operační systém Windows 10 IoT Enterprise LTSC. Podívejte se jaké výhody Vám tento systém přinese:

Výhodná cena instalace - ušetříte až polovinu ceny oproti srovnatelné verzi Professional

Plná verze systému Windows 10 určená pro zařízení v obchodu a průmyslu

Dlouhodobá podpora - bezpečnostní aktualizace až do roku 2029

Pokročilé funkce zabezpečení - kontrola spouštěných aplikací (přiřazený přístup, AppLocker aj.)

Odstraněny funkce nepotřebné pro oblasti POS a průmyslu (chybí např. Windows Store, Cortana aj.)

Velice rychlý start systému - s diskem SSD cca 10 vteřin

Neinstalují se nové ovladače nebo aktualizace měnící zásadně funkcionalitu Windows (ekvivalent verze 1809)

Možnost větší aktualizace funkcí jednou za 2-3 roky, uživatel si může ale nemusí nové funkce nainstalovat

VariPOS 250 útočí na vaše smysly designem i výkonem

VariPOS 250 VariPOS 250

Poindus se rozhodl vyrobit novou pokladnu, která bude opět něčím výjimečná. Za její design použitý v předchozím modelu získal ocenění RedDot Design Award a k tomu přidal možnost výběru ze čtyř procesorů Intel, přičemž nejvýkonnějším z nich je Intel® Skylake Core™ i5-6500TE 3.30GHz. V podstavci najdete praktický výjimatelný modul se základní deskou a dvěma disky s podporou funkce RAID 0/1 (neplatí pro nejlevnější variantu s procesorem Celeron J1900). K pokladně lze dokoupit spousta příslušenství, například 10" LCD zákaznický displej, který je na výškově nastavitelném a otočném rameni. Jak už je tradicí u Poindusu, pokladna má plochou dotykovou obrazovku True Flat, která je odolná proti prachu a vodě s normou krytí IP66.

Podrobnosti o modelu VariPOS 250 najdete ZDE.

Extrémně odolné tablety iRuggy nejen do průmyslu

iRuggy iRuggy

Hledáte tablet vhodný do průmyslového prostředí? Chcete používat tablet v náročných podmínkách, při dešti nebo i v mrazu? Pak pro vás máme skvělý tip - tablety iRuggy ve velikostech 8" nebo 10.1" s OS Windows 10 nebo Android 7. Tablety jsou chráněny proti prachu, kapalinám, nárazům, vibracím a prošly testy při pádu z výšky 1,2 metru. Pracujte v horku i mrazu - provozní teplota je v rozmezí -10°C až 50°C. Kromě toho jsou oba tablety vodotěsné (norma krytí IP65) a splňují vojenskou normu MIL-STD-810G, takže si můžete být jistí, že toho vydrží opravdu hodně! Vysoký výkon - procesor Intel Quad Core x7-Z8750 až 2.56GHz, RAM 4GB a úložiště 64GB. Baterie vydrží v průměru 8 hodin plného provozu!

Podrobnosti o 8" modelu G8s najdete ZDE, o jeho větším bráchovi G10s si můžete přečíst ZDE.

Přihlášení k odběru newsletteru

Prostřednictvím našeho newsletteru upozorňujeme uživatele o novinkách v naší nabídce nebo cenových akcích. Stačí zadat vaše jméno a e-mailovou adresu a kliknout na tlačítko Zasílat novinky. E-mail zasíláme maximálně dvakrát do měsíce. Odkaz pro odhlášení z rozesílacího seznamu je součástí každé naší zprávy s novinkami, odkaz je umístěn vždy na konci e-mailu. 

Na našich stránkách byla implementována reCAPTCHA, jejíž použití se řídí zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google podmínkami používání.